قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

✔️در آستانه سفر اربعین: 🔺۸ کیلومتر از محور نهاوند-آورزمان زیر بار ترافیک رفت

#فتوتیتر
✔️در آستانه سفر اربعین:
🔺۸ کیلومتر از محور نهاوند-آورزمان زیر بار ترافیک رفت

💢حسین متین در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: خوشبختانه با #پیگیری‌ها و #رایزنی‌های #نماینده_مردم_نهاوند_در_مجلس_شورای_اسلامی طی ۲ سال گذشته و تبدیل این محور به محور اصلی و همچنین قرار گرفتن در ردیف #پروژه‌های_ملی ۸ کیلومتر از محور نهاوند آورزمان که در حوزه استحفاظی شهرستان نهاوند است عصر امروز جهت #تسهیل در #سفر_زائران_اربعین و همچنین #کاهش_تصادفات جاده‌ای زیر بار ترافیک رفت.

💢وی با اشاره به اینکه طول این پروژه از ابتدای خروجی شهر نهاوند به سمت ملایر تا سه‌راهی عشوند ۸ کیلومتر است، گفت: اعتبار هزینه شده در این محور ۸ میلیارد تومان بود که با #پیگیری‌های_نماینده_مردم_نهاوند از محل #اعتبارات_ملی تأمین شد.

💢رئیس اداره راه و شهرسازی نهاوند بابیان اینکه ادامه این محور یعنی از سه‌راهی عشوند به بعد که در حوزه راه و شهرسازی شهرستان ملایر است در حال حاضر مشغول فعالیت است، گفت: خوشبختانه ادامه ساماندهی و چهار خطه شدن این محور نیز با پیگیری‌های نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در سفر وزیر راه و شهرسازی به شهرستان نهاوند به طول ۲۴ کیلومتر بااعتبار ۵۰ میلیارد تومان در دست اجرا است.

💢وی افزود: محل تأمین اعتبار ادامه این مسیر نیز از محل اعتبارات ملی است که امیدواریم تکمیل این مهم که در حوزه شهرستان ملایر است بیش‌ازپیش کام مردم استان همدان و هم‌وطنان عزیز را شیرین کند.

💢متین خاطرنشان کرد: همچنان که استحضار دارید متأسفانه سالانه در این محور تصادفات بسیاری به سبب ایمن نبودن محور و عرض کم رخ می‌دهد که خوشبختانه با ساماندهی ۸ کیلومتر از این محور در حوزه شهرستان نهاوند بخش قابل‌توجهی از این تصادفات کاهش می‌یابد.

#نماینده_جهادی
#وعده_صادق
#تحقق_مطالبه_مردمی
#کاهش_تصادفات
#اربعین۹۸
🔰 🔰 🔰 🔰 🔰 🔰
تلگرام :
@nahavand94
سروش:
https://sapp.ir/nahavand94
اینستاگرام :
https://www.instagram.com/bahramnia_ir
🌐سایت:
www.bahramnia.com

مطلب پیشنهادی

photo_2020-02-27_13-46-40

پیام تقدیر و تشکر دکتر حسن بهرام نیا از حضور حماسی مردم شهرستان نهاوند در حماسه دوم اسفندماه

پیام تقدیر و تشکر دکتر حسن بهرام نیا از حضور حماسی مردم شهرستان نهاوند در …

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس