قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

پیام دکتر حسن بهرام نیا نماینده مردم شریف شهرستان نهاوند در مجلس شورای اسلامی به مناسبت ۱۳ آبان

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، دکتر حسن بهرام نیا به مناسبت ۱۳ آبان، سالروز مبارزه‌ با استکبار جهانی، پیامی صادر کردند.

📜متن این بیانیه به شرح زیر است:

💠بسم‌الله الرحمن الرحیم💠
🔺هر ورق از تاریخ پرافتخار و پرفرازونشیب جمهوری اسلامی ایران یادآور خاطرات، از خود گذشتی، ایثار و ارادت مردان وزنانی مؤمن، انقلابی و ازخودگذشته‌ای است که با نثار جان خود و ایستادگی همواره به دنبال اعتلای کلمت الله بوده‌اند.

🔺 ۱۳ آبان ماه یادآور ۳ رویداد مهم تبعید حضرت امام خمینی(ره) به ترکیه در سال ۱۳۴۳، به شهادت رساندن دانش آموزان مظلوم در سال ۱۳۵۷و تسخیر سفارت آمریکا در سال ۱۳۵۸توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) است که همواره نشان از بصیرت این عزیزان داشته است و همه این رویدادها در این روز با فواصل زمانی یک سال پس‌وپیش پیام‌ها و درس‌هایی را برای نسل جوان امروز و نسل‌های آینده دارد.

🔺تقویت روحیه خودباوری، اعتمادبه‌نفس و ضرورت هوشیاری در برابر توطئه‌ها و هجمه‌های دشمنان و استکبارستیزی از مهم‌ترین درس‌های این وقایع است چراکه امروز دشمنان ما با بکار گیری هر حربه‌ای به دنبال ایجاد تفرقه در جامعه هستند تا به اهداف شوم خود دست یابند.

🔺یوم‌الله ۱۳ آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، روزی است که مردم غیور کشورمان ضمن بیعت با آرمان‌های والای امام خمینی(رحمه‌الله علیه) و مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و حضور در راهپیمایی شکوهمند این روز به‌تمامی قدرت‌های پوشالی و استکباری جهان اعلام می‌کنند که جمهوری اسلامی ایران نظامی برآمده از متن مردم است و یاوه‌گویی‌های رئیس‌جمهوری امریکا تنها اتحاد و همبستگی ملی را افزایش می‌دهد.

🔸اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گران‌قدر این روز، که روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و ادای احترام به حماسه‌آفرینان ۱۳ آبان نام‌گذاری شده است از ملت شهیدپرور شهرستان نهاوند که خود نقش به سزا و تأثیرگذاری در تاریخ انقلاب اسلامی داشته‌اند که از مصادیق آن می‌توان به گروه انقلابی ابوذر اشاره کرد دعوت می‌کنم؛ تا با حضور گسترده و آگاهانه خود همچون سنوات گذشته بار دیگر مشتی محکم بر دهان استکبار جهانی بزنند و با آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت نمایند.

حسن بهرام نیا
نماینده مردم شریف شهرستان نهاوند
در مجلس شورای اسلامی
🔻🔻🔻🔻🔻🔻
تلگرام :
@nahavand94
سروش:
https://sapp.ir/nahavand94
اینستاگرام :
https://www.instagram.com/bahramnia_ir
🌐سایت:
www.bahramnia.com

مطلب پیشنهادی

IMG_20191113_111956_376

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی: 🔺دانشگاه ها در کشور تولید سرمایه می‌کنند/ترمیم حقوق نیروهای شرکتی دانشگاه

✔️نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی: 🔺دانشگاه ها در کشور تولید سرمایه می‌کنند/ترمیم حقوق …

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس