قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی: 🔺مجوز احداث ناحیه صنعتی شماره ۲ نهاوند اخذشده است

✔️نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی:
🔺مجوز احداث ناحیه صنعتی شماره ۲ نهاوند اخذشده است

💠به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، دکترحسن بهرام نیا ظهر شنبه در آئین کلنگ زنی مجتمع کارگاهی و نمایشگاهی خوشه صنعتی مبل و منبت نهاوند در شهرک صنعتی، اظهار کرد: این طرح در راستای تمرکز در حوزه اشتغال و تولید بااعتبار ۳ میلیارد تومان کلنگ زنی شد.

💠وی ادامه داد: در این طرح ۶۰ کارگاه و نمایشگاه در مساحت ۴ هکتار ساخته خواهد شد تا تمرکز ساخت مبل و منبت در شهرستان نهاوند و همچنین رونق تولید ایجاد شود چراکه پراکندگی واحدهای تولیدی مبل و منبت طی سالیان گذشته موجب مغفول ماندن این ظرفیت مهم در شهرستان شده است.

💠نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه بنا بر تصمیمات صورت گرفته و دستور استاندار همدان زمین فوق برای احداث واحدهای تولیدی به‌صورت اقساط سه‌ساله به صنعتگران واگذار می‌شود، گفت: به حمدالله در سایه همدلی و هم‌آوایی در مجموعه استان که در رأس آن استاندار همدان حضور دارند امروز نگاه‌ها به شهرستان نهاوند در مقایسه با گذشته متفاوت است.

💠وی تصریح کرد: امروز نگاه استاندار همدان به شهرستان نهاوند توسعه محور و باهدف کاهش فاصله نهاوند از کاروان توسعه است.

💠دکتر بهرام نیا با اشاره به سفر ۹ وزیر دولت به شهرستان و انجام اقدامات زیربنایی برای شهرستان، گفت: وظیفه ما بررسی مشکلات مردم در حوزه‌های مختلف است که خوشبختانه در این راستا با تعریف ۵ پروژه ملی در بحث راه‌ها، و خطوط ریلی، سد گرین و غیره اقدامات خوبی انجام‌شده و یا در حال انجام است.

💠وی در پایان از اخذ مجوز احداث ناحیه صنعتی شماره ۲ نهاوند خبر داد و گفت: خوشبختانه با پیگیری‌های صورت گرفته این مهم محقق شده که در آینده نزدیک در زمین‌های جنب شهرک صنعتی فعلی کلنگ ناحیه صنعتی شماره دو نهاوند به زمین خواهد خورد.
🔻🔻🔻🔻🔻🔻
تلگرام :
@nahavand94
سروش:
https://sapp.ir/nahavand94
اینستاگرام :
https://www.instagram.com/bahramnia_ir
🌐سایت:
www.bahramnia.com

مطلب پیشنهادی

IMG_20191213_011549_447

پیام تبریک نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در پی موفقیت های اخیر کشتی گیران شهرستان

✔️پیام تبریک نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در پی موفقیت های اخیر کشتی …

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس