قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی: 🔺دانشگاه ها در کشور تولید سرمایه می‌کنند/ترمیم حقوق نیروهای شرکتی دانشگاه

✔️نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی:
🔺دانشگاه ها در کشور تولید سرمایه می‌کنند/ترمیم حقوق نیروهای شرکتی دانشگاه

🔸به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان نهاوند در مجلس شورای اسلامی، دکتر حسن بهرام‌نیا پیش از ظهر چهارشنبه در جمع رئیس و هیئت علمی دانشگاه نهاوند، اظهار کرد: متاسفانه در گذشته دانشگاه استیجاری دختران نهاوند در شان و متناسب با ظرفیت علمی و آموزشی ایشان نبود.

🔸وی با بیان اینکه از بدو ورود به مسئولیت خادمی مردم شهرستان نهاوند پیگیر تسریع در ساخت ساختمان مرکزی دانشگاه شدیم، گفت: به حمدالله درسایه همدلی و هم آوایی مسئولین شهرستان و استان و پیگیری های مجدانه رئیس و معاونین دانشگاه این مهم ظرف ۲ سال ونیم با اعتباری افزون بر ۹و نیم میلیارد تومان ساخته شد.

🔸نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دانشگاه ها در کشور تولید سرمایه می‌کنند، گفت: امروز باید نگاه ها در دانشگاه فرابخشی باشد تا شاهد پیشرفت و توسعه بیش از پیش باشیم.

🔸وی با بیان اینکه دانشگاه متعلق به همه است و هرکس شرایط داشته باشد میتواند در قالب استاد، پرسنل و دانشجو مشغول فعالیت شوند، گفت: اگر بخواهیم بخشی نگری کنیم هیچ گاه شاهد پیشرفت و توسعه همه جانبه نخواهیم بود.

🔸دکتر بهرام نیا با بیان اینکه دانشجویان باید سیاسی و همواره در جریان امور اجرایی باشند، گفت: امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز در این خصوص تاکیدات فراوان دارند که باید نصب العین دانشجویان و متولیان باشد.

🔸وی در پایان از جذب اعتبار ویژه ترمیم حقوق نیروهای شرکتی دانشگاه نهاوند خبر داد.
🔻🔻🔻🔻🔻🔻
تلگرام :
@nahavand94
سروش:
https://sapp.ir/nahavand94
اینستاگرام :
https://www.instagram.com/bahramnia_ir
🌐سایت:
www.bahramnia.com

مطلب پیشنهادی

IMG_20191213_011549_447

پیام تبریک نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در پی موفقیت های اخیر کشتی گیران شهرستان

✔️پیام تبریک نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در پی موفقیت های اخیر کشتی …

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس