قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

نطق اضطراری نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی؛ 💢دولتمردان تورم و گرانی‌های کمرشکن را کنترل کنند/ لزوم جبران خسارت ناشی از سیل کشاورزان نهاوندی

✔️نطق اضطراری نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی؛
💢دولتمردان تورم و گرانی‌های کمرشکن را کنترل کنند/ لزوم جبران خسارت ناشی از سیل کشاورزان نهاوندی

🔺به گزارش دفتر ارتباط مردمی نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، حسن بهرام نیا نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی صبح سه‌شنبه (۹/۷/۹۸) در نطق اضطراری در صحن علی مجلس شورای اسلامی #خطاب_به_دولتمردان، گفت: موضوع اصلی امروز جامعه اشتغال، کنترل تورم، مسکن، اجاره‌بها، تولید، کشاورزی، معیشت، نشاط مادی، معنوی و اجتماعی است.

🔺وی با تأکید بر اینکه یکی از مشکلات امروز جامعه تورم است، اظهار کرد: امروز گرانی کمر مردم را خم کرده از مصادیق آن تهیه مایحتاج دانش‌آموزان در سال تحصیلی جدید بود که متأسفانه گرانی نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر در مقام مقایسه با سال گذشته حداقل ۳ برابر شد. یک دفتر ۸۰ برگی از ۴ هزار تومان در سال گذشته حدود ۱۴ هزار تومان امسال به فروش رفت.

💢افزایش ۲۲ درصدی اجاره‌بها در سال جاری پذیرفتنی نیست

🔺نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اجاره بها یکی از مسائل مهم جامعه و مردم است، گفت: قیمت اجاره مسکن که خود تابعی از قیمت مسکن است در سال گذشته در اوایل فروردین‌ماه در مقام مقایسه با همین ماه در سال جاری یک قیمت متفاوتی داشته است. میزان معاملات انجام‌شده در اردیبهشت سال ۹۷ در حدود ۱۳ هزار واحد مسکونی بوده درصورتی‌که همین میزان معاملات در سال ۹۸ به ۳۷ درصد تنزل پیداکرده است. بر همین اساس قیمت اجاره‌بها تابعی از قیمت مسکن است و همین موضوع باعث شده قیمت اجاره‌بها در سال جاری حداقل ۲۲ درصد رشد افزایشی داشته باشد.

💢لزوم جبران خسارت ناشی از سیل کشاورزان نهاوندی/کاهش تولید گندم در استان همدان

🔺وی در ادامه خطاب به وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: جناب آقای حجتی، امسال به‌واسطه نزولات جوی در شهرستان نهاوند همچون سایر نقاط کشور بخش قابل‌توجهی از زمین‌ها، مزارع و محصولات کشاورزی شهرستان به میزان ۶۵ میلیارد تومان خسارت‌دیده است که تاکنون ۶٫۵ میلیارد تومان از این میزان به شهرستان اختصاص داده‌شده است.

🔺حسن بهرام نیا با اشاره به‌قرار گرفتن نهاوند در فصل کاشت، داشت و برداشت از الآن تا پایان سال، گفت: امروز کشاورزان شهرستان نهاوند از افزایش قیمت سم، کود و نهاده‌های کشاورزی و ارزانی خرید گندم توسط دولت گلایه‌مند هستند که رسیدگی به این مهم با توجه به اینکه مطالبه جدی این عزیزان است باید موردتوجه ویژه قرار بگیرد.

🔺وی با اشاره به تولید ۷۰۰ هزار تن گندم در استان همدان توسط ۹۴ هزار بهره‌بردار، گفت: متأسفانه این آمار با توجه به گرانی کود و نهاده‌های کشاورزی و همچنین ارائه کود و سم‌های تقلبی به کشاورزان کاهش‌یافته است.

💢 لزوم تعیین تکلیف منطقه دوخواهران و معبد لائودیسه

🔺نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر وزارت خانه تازه تأسیس میراث فرهنگی، صنایع دست و گردشگری، گفت: جناب آقای مونسان از سال ۱۳۲۷ در محله دوخواهران نهاوند به‌واسطه وجود معبد لائودیسه که از دوران سلوکیان به‌جای مانده است مردم اجازه ساخت‌وساز ندارند و این مهم موجب بروز معضلات اجتماعی، عقب‌ماندگی و همچنین کم‌توجهی به این منطقه شده است، لذا تقاضا داریم هر چه سریع تر مسئله مهم ساخت‌وساز و تعیین تکلیف تاریخ وتمدن این منطقه صورت پذیرد.
🎥 https://t.me/shokoh_nhd/2
🔻🔻🔻🔻🔻🔻
تلگرام :
@nahavand94
سروش:
https://sapp.ir/nahavand94
اینستاگرام :
https://www.instagram.com/bahramnia_ir
🌐سایت:
www.bahramnia.com

مطلب پیشنهادی

photo_2020-02-27_13-46-40

پیام تقدیر و تشکر دکتر حسن بهرام نیا از حضور حماسی مردم شهرستان نهاوند در حماسه دوم اسفندماه

پیام تقدیر و تشکر دکتر حسن بهرام نیا از حضور حماسی مردم شهرستان نهاوند در …

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس