قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

مهندس سعید اسدبیگی و فاطمه سوری؛ 🔺حمایت از دکتر بهرام نیا بر اساس فرامین و منویات رهبر معظم انقلاب برای فرستادن فردی توانمند به مجلس است

سعید اسدبیگی کاندیدای دور یازدهم مجلس شورای اسلامی عصر دوشنبه در جمع حامیان دکتر حسن بهرام‌نیا در مسجد گلشن، اظهار کرد: حضور شخصیت های بزرگ #شجاع و #پاک‌دست در دفاع از #ارزش‌های_انقلاب و مردم موثر و مهم است.

🔸وی بابیان اینکه همواره در تحقق این امر و منویات رهبری حضور خود را به اثبات رسانده ایم، گفت: اینجانب سعید اسدبیگی به #پیروی از فرمایشات #رهبری که فرموده اند فردی را انتخاب کنید که مومن انقلابی و شجاع باشد و تسلیم غرب گراها و غیره نشود.

🔸وی ادامه داد: پس از برگزاری جلسات و بررسی
#بیعت و #حمایت خود را با تمام توان و #حضور_حداکثری از اقای حسن #بهرام‌نیا اعلام می‌دارم، باشد که شاهد سبد آرایی سرشار و با اقتدار برای دکتر بهرام‌نیا باشیم.

🔸فاطمه سوری در ادامه تصریح کرد: اعلام میدارم ضمن سپاس از حمایت های قاطعانه و الطاف شما مردم همیشه در صحنه نهاوند، به #تبعیت از فرمایشات #رهبری در #افزایش_مشارکت و انتخاب #فرد_لایق برای #مدیریت_کشور به حمایت از دکتر #بهرام_نیا رای خود را به ایشان اعلام میدارم و از شما میخواهم این فرد لایق و شایسته برای #توسعه_شهرستان را حمایت کنید.
🔻🔻🔻🔻🔻🔻
تلگرام :
@nahavand94
سروش:
https://sapp.ir/nahavand94
اینستاگرام :
https://www.instagram.com/bahramnia_ir
🌐سایت:
www.bahramnia.com

مطلب پیشنهادی

photo_2020-04-02_22-39-56

پیام تبریک و تسلیت “دکتر بهرام نیا” بمناسبت شهادت “سردار حاج میرزا محمد سلگی”

اناالله و انا الیه راجعون 🌷شهادت هنر مردان خداست جانبازان سرافراز ایران اسلامی ، نشان …

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس