قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

طی ۳ روز آینده؛ 💠۵ کیلومتر از محور نهاوند – آورزمان زیر بارترافیک می‌رود

به گزارش روابط عمومی و دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، دکتر حسن بهرام‌نیا صبح شنبه همزمان با سومین روز از هفته نیروی انتظامی و در صبحگاه مشترک ضمن تبریک به پرسنل خدوم‌این نیرو در سراسر کشور با بیان اینکه هدف از توسعه پایدار در واقع خدمت رسانی مداوم به مردم در حوزه های مختلف است، گفت: امنیت پایدار داخلی و خارجی یکی از ارکان مهم برای توسعه هر منطقه است.

🔺وی ادامه داد: امروز نیروی انتظامی نقش بی بدیلی در کشور دارد چراکه محافظت از ۸ هزار کیلومتر از مرزهای کشور به همراه نیروهای نظامی دیگر را عهوه دار هستند.

🔺نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امنیت بی بدیل ایران اسلامی که ضریب حدود ۱۰۰ درصدی دارد علیرغم وجود ناامنی در کشورهای همسایه زبانزد است، گفت: این مهم مرهون مجاهدت ها و از جان گذشتی نیروهای نظامی و انتظامی است.

🔺وی با اشاره به رهنمود امام (ره) تصریح کرد: امام خمینی(ره) در بیانی فرمودند #کار_پلیس_عبادت_است و مقام معظم رهبری نیز در این خصوص فرمودند #خدمت_در_ناجا_جهاد_در_راه_خدا است.

🔺بهرام‌نیا با بیان اینکه #جهاد در عرصه #امنیت خدمت به خلق خداست که با علم و معرفت صورت می گیرد، گفت: دلاورمردان این نیرو باید قدر و منزلت خود را بدانند.

🔺وی با تاکید بر اینکه امروز کار نیروی انتظامی با گذشته قابل مقایسه نیست، گفت: امروز نیروی انتظامی علاوه بر ارائه خدمت یک کار معنوی انجام می دهد.

🔺نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز پلیس در خدمت ارزش ها، دین و گوش به فرمان مقام معظم رهبری است اما در گذشته بیشتر در خدمت استکبار و ایادیش بود.

🔺وی خطاب به پرسنل نیروی انتظامی، گفت: باید بدانید و بدانیم‌ که حرکت شما حرکت بزرگی است کما اینکه میدانیم شما از لحاظ امکانات زندگی و انجام وظیفه در کار مشکل دارید.

🔺بهرام‌نیا ادامه داد: شما در راستای امنیت جامعه، نشاط اجتماعی، امنیت روانی، کار آفرینی و اشتغال نقش تعیین کننده دارید و در توسعه پایدار استان و شهرستان سهیم هستید.

🔺وی اظهار کرد: مسئولین استان و شهرستان نهاوند در تامین امنیت و تحقق اهداف به عنوان خدمتگزار شما همراه و همگام هستند.

🔺نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امسال در آستانه اربعین و به واسطه قرار گرفتن نهاوند در مسیر تردد زائران اربعین اقداماتی با هدف تسهیل در رفت و آمد زایران انجام شده است، گفت: هر ساله ۴۰ تا ۵۰‌ نفر کشته در محور نهاوند-آورزمان ثبت می شد که امسال با دو بانده شدن بخشی از این محور و همچنین ایمن سازی صورت گرفته که حاصل تلاش جمعی مسئولین شهرستان بود هموار و در حال آسفالت ریزی است و طی دو یا سه روز آینده زیر بار ترافیک‌ می رود.
🔰 🔰 🔰 🔰 🔰 🔰

تلگرام :
@nahavand94
سروش:
https://sapp.ir/nahavand94
اینستاگرام :
https://www.instagram.com/bahramnia_ir
🌐سایت:
www.bahramnia.com

مطلب پیشنهادی

photo_2020-02-27_13-46-40

پیام تقدیر و تشکر دکتر حسن بهرام نیا از حضور حماسی مردم شهرستان نهاوند در حماسه دوم اسفندماه

پیام تقدیر و تشکر دکتر حسن بهرام نیا از حضور حماسی مردم شهرستان نهاوند در …

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس