قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

دکتر بهرام نیا در سومین روز فروردین ۱۳۹۹ : پیشگیری از شیوع ویروس کرونا مستلزم اطلاع‌رسانی صحیح و اقدامات فرهنگی است

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، دکتر حسن بهرام نیا پیش ظهر طی بازدید مشترک با حضور فرماندار نهاوند از مبادی ورودی شهرستان و اقدامات انجام‌شده در راستای گندزدایی و ضدعفونی خودروهای وردی به شهرستان و همچنین نشست مشترک با رئیس نظام پزشکی شهرستان نهاوند ضمن تبریک سال نو، اظهار کرد: خوشبختانه تاکنون با زحمات دستگاه‌های اجرایی شهرستان، گروه‌های جهادی، بسیج و کادر درمانی نهاوند اقدامات خوبی در راستای مبارزه با ویروس کرونا انجام‌شده است.

▪️وی اظهار کرد: در نشستی که با رئیس نظام پزشکی شهرستان صورت گرفت بر لزوم استفاده از ظرفیت فضای مجازی جهت انتشار راهکارهای پیشگیرانه و همچنین غربالگری مردم شهرستان در خصوص ابتلاء یا عدم ابتلائ به این ویروس تأکید شد.

▪️بهرام نیا با تأکید بر اینکه امروز برای مقابله با ویروس کرونا باید اقدامات فرهنگی بیش‌ازپیش انجام شود، گفت: مهم‌ترین اقدام برای جلوگیری از شیوع این ویروس اقدامات پیشگیرانه نظیر کاهش ترددها، مسافرت و تجمعات غیرضروری است که خوشبختانه با ورود فرماندار شهرستان و عوامل اجرایی تا حدودی کنترل‌شده است.

▪️وی تصریح کرد: از همشهریان عزیز نهاوندی که از نقاط مختلف کشور برای دیدوبازدید اقوام خود به شهرستان سفرکرده‌اند تقاضا می‌شود جهت سلامتی خود و بستگان از مدت حضور خود در شهرستان بکاهند و به منازل خود برگردد و یا اینکه تا حد امکان از ترددهای غیرضروری اجتناب کنند.

▪️وی ابراز امیدواری کرد: با تلاش بی‌شائبه و شبانه‌روزی کادر درمان کشور و شهرستان نهاوند انشالله ویروس منحوس کرونا که مدتی است جهان و ایران اسلامی را درگیر کرده را شکست خواهیم داد اما دراین‌بین همراهی و همکاری بیش‌ازپیش مردم با مسئولین و متولیان امر باید بیشتر باشند و نسبت به توصیه‌ها و هشدارهای وزارت بهداشت جدی باشند.

○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○
تلگرام :
@nahavand94
سروش:
https://sapp.ir/nahavand94
اینستاگرام :
https://www.instagram.com/bahramnia_ir
🌐سایت:
www.bahramnia.com

مطلب پیشنهادی

photo_2020-04-02_22-39-56

پیام تبریک و تسلیت “دکتر بهرام نیا” بمناسبت شهادت “سردار حاج میرزا محمد سلگی”

اناالله و انا الیه راجعون 🌷شهادت هنر مردان خداست جانبازان سرافراز ایران اسلامی ، نشان …

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس