قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

دکتر بهرام نیا با رئیس،اساتید، پرسنل و دانشجویان دانشکده پیراپزشکی نهاوند دیدار و گفتگو کرد

✔️همزمان با روز جهانی اتاق عمل؛
🔺دکتر بهرام نیا با رئیس،اساتید، پرسنل و دانشجویان دانشکده پیراپزشکی نهاوند دیدار و گفتگو کرد

🔸به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، دکتر حسن بهرام‌نیا صبح چهارشنبه در جمع اساتید و دانشجویان دانشکده پیراپزشکی نهاوند، اظهار کرد: خوشبختانه دانشکده پیراپزشکی طی ۳ سال گذشته از لحاظ کمی و کیفی تحولات فراوانی را رغم زده است اما با توجه به ظرفیت های شهرستان انتظار میرود این ظرفیت بالقوه به جایگاه والای خود برسد.

🔸وی ادامه داد: در راستای تحول آموزش عالی در شهرستان نهاوند خصوصا در دانشگاه پیراپزشکی از بدو ورود پیگیر اخذ مجوز ایجاد رشته پرستاری در مقطع کارشناسی شدیم که به حمدالله ترم آینده اولین فارغ التحصیلان آن وارد جامعه درمانی کشور خواهند شد.

🔸نماینده مردم نهاوند، گفت: با توجه به ضرورت توسعه و همچنین فعالیت خوب این دانشکده به دنبال اخذ مجوز ردیف اعتباری مستقل هستیم.

🔸وی افزود: خوشبختانه با پیگیری هایی که در حوزه تحول آموزش عالی صورت گرفت برای اولین بار دانشگاه فنی حاج حشمت نهاوند در رشته های مختلف دانشجوی دختر جذب کردند.

🔸دکتر بهرام نیا با اشاره به اینکه دانشجویان باید در توسعه، تحول و آینده جامعه خود دخیل باشند و درجریان امورات اجرایی و تصمیمات سیاستمداران باشند، گفت: دانشجویی که سیاسی نباشد نمیتواند در آینده جامعه خود تاثیر گذار باشد لذا لازمه تکامل همه جانبه دانشجویان آگاهی همه جانبه است.

🔻🔻🔻🔻🔻🔻
تلگرام :
@nahavand94
سروش:
https://sapp.ir/nahavand94
اینستاگرام :
https://www.instagram.com/bahramnia_ir
🌐سایت:
www.bahramnia.com

مطلب پیشنهادی

IMG_20191213_011549_447

پیام تبریک نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در پی موفقیت های اخیر کشتی گیران شهرستان

✔️پیام تبریک نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در پی موفقیت های اخیر کشتی …

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس