قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

دکتر بهرام نیا؛ 📌کمک مالی محکومین سیاسی و افراد دو تابعیتی به کاندیدا ممنوع شود

نطق دکتر حسن بهرام نیا نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در خصوص موافقت در تصویب طرح شفافیت و نظارت بر تأمین منابع مالی فعالیت‌های انتخاباتی در انتخابات مجلس شورای اسلامی:

▪️به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، دکتر بهرام نیا ضمن تسلیت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: از حماسه‌آفرینی امت اسلامی در راستای محکومیت اقدام صخیفانه آمریکا در به شهادت رساندن سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و همراهانشان تقدیر و تشکر می‌کنم.

▪️وی افزود: سردار سلیمانی عضو همه خانواده‌ها و مردم آزادی‌خواه جهان است.

🔺 نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح شفافیت و نظارت بر تأمین منابع مالی فعالیت‌های انتخاباتی در انتخابات مجلس شورای اسلامی که توسط نماینده مردم ملایر ارائه شد، اظهار کرد: نامزدها، احزاب، گروه‌های سیاسی، افراد دو تابعیتی که دل درگرو تابعیت دوم خوددارند و آرمان‌ها و ارزش‌های مردم ایران اسلامی برای آن‌ها اهمیتی ندارد حق کمک مادی و غیره مادی به کاندیدای مجلس شورای اسلامی را ندارند.

🔺 وی افزود: در این طرح جلوگیری از کمک مادی افراد دارای جرائم اقتصادی دیده‌شده اما لازم است جرائم سیاسی نیز اضافه شود چراکه معاندین، فتنه گران، براندازان نمی‌توانند دلسوز مردم باشند.

🔺 دکتر بهرام نیا، ادامه داد: این طرح بسیار مهم است چراکه ورود پول شبه ناک به انتخابات مانند سم است چراکه آن نماینده نمی‌تواند مدافع حقوق مردم باشد.

🔺 وی در ادامه با اشاره به اینکه ممکن است افرادی برای تسویه‌حساب شخصی و یا ترور شخصیتی برخی در محاکم قضایی اعلام شکایت کنند تا از حمایت آن شخص ممانعت نمایند، گفت: در اینجا لازم است اضافه شود تا وقتی‌که اتهام ثابت نشود و فرد به‌عنوان متهم شناخته نشود حسب اصل ۲۲ قانون اساسی برائت دارد مگر آنکه عکس آن ثابت شود.
🔻🔻🔻🔻🔻🔻
تلگرام :
@nahavand94
سروش:
https://sapp.ir/nahavand94
اینستاگرام :
https://www.instagram.com/bahramnia_ir
🌐سایت:
www.bahramnia.com

مطلب پیشنهادی

photo_2020-02-27_13-46-40

پیام تقدیر و تشکر دکتر حسن بهرام نیا از حضور حماسی مردم شهرستان نهاوند در حماسه دوم اسفندماه

پیام تقدیر و تشکر دکتر حسن بهرام نیا از حضور حماسی مردم شهرستان نهاوند در …

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس