قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

دکتربهرام نیا نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: 🔺لزوم بسیج امکانات و توانمندی مردم و مسئولین برای مهار ویروس کرونا

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، دکتر حسن بهرام نیا پیش از ظهر دوشنبه در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان نهاوند که در بخش خزل برگزار شد ضمن تبریک عید نوروز و مبعث پیامبر گرامی اسلام، اظهار کرد: این ویروس و پدیده منحوس یکی از سیاست‌های استعماری و مستبدانه استکبار جهانی است.

▪️وی با اشاره به اینکه این ویروس موجب شد تا همه مردم و مسئولین هر آنچه در توان دارند برای مقابله با آن به کار بگیرند، گفت: در این راستا طی روزهای گذشته پیگیری‌هایی در راستای تأمین تجهیزات پزشکی و اعتباری برای شهرستان انجام‌شده و علاوه بر آن پیگیری برای استمرار فعالیت پروژه‌های عمرانی در شهرستان بودیم چراکه به علت شیوع ویروس کرونا برخی پروژه‌ها در شرف خوابیدن بودند.

▪️نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: به‌صورت مصداقی می‌توان به پروژه محور نهاوند-آورزمان اشاره کرد که در شرف از فعالیت بازایستادن بود اشاره‌کنم که خوشبختانه با پیگیری‌های صورت گرفته اقدامات لازم برای تهاتر املاک پیمانکار این محور انجام شد و علت حضور دیرهنگام بنده در شهرستان پس از انتخابات به این خاطر بود.

▪️وی بابیان اینکه در سطح کشور قوای سه‌گانه وارد عمل شدند و علی‌رغم تحریم‌های ناجوانمردانه کار مجدانه در میدان هستند، گفت: همچنان که استحضار دارید در حال حاضر به‌واسطه تحریم‌های ناجوانمردانه از ورود کالاهای پزشکی نظیر ماسک و گان و غیره به ایران اسلامی جلوگیری می‌کنند که این نشان از خباثت استکبار جهانی دارد.

▪️بهرام نیا با تأکید بر اینکه امروز مردم مقاوم ایران اسلامی برای گذر از این بحران وارد عمل شده‌اند، گفت: روحیه ایثار و مقاومت و همچنین عمل به توصیه‌های رهبری معظم انقلاب در بحث اقتصاد مقاومتی موجب شده تا گروه‌های جهادی، مردمی، سپاه، بسیج برای تأمین نیاز کشور وارد عمل شوند و خوشبختانه می‌بینیم در شهرستان نهاوند روزانه ۵ هزار عدد ماسک به همت این عزیزان تولید می‌شود.

▪️وی تصریح کرد: مردم پای‌کار هستند لازمه تداوم این مهم ورود همه‌جانبه مسئولین است که باید نسبت به حساس سازی مردم به این ویروس با بهره‌گیری از توان پزشکان شهرستان اقدام کنند همچنان که این مهم روز گذشته در نشست با پزشکان و رئیس سازمان نظام پزشکی شهرستان مطرح شد.

▪️نماینده مردم نهاوند با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اهداف آمریکا و استکبار جهان در خصوص شیوع این ویروس، گفت: یکی از سیاست‌های استکبار جهانی فلج شدن اقتصاد ماست لذا باید هوشیار باشیم و بسترهای لازم بری مقابله با این جنگ نابرابر را در اسرع وقت فراهم کنیم.

▪️وی با اشاره به اینکه امروز با توجه به تعطیلی بازار و همچنین توصیه رهبر معظم انقلاب مبنی برجهش تولید و رونق اقتصادی، گفت: باید بسترهای لازم بری خریدوفروش کالاهای مایحتاج مردم در شهرستان نهاوند از طریق فروشگاه‌های اینترنتی در دستور کار قرار بگیرد تا رکود بازار و بیکاری نیز کاهش یابد لذا در این راستا مسئولین استان و شهرستان برای افزایش سرعت اینترنت در نقاط کور اقدامات لازم را انجام دهند..

▪️بهرام نیا با اشاره به اینکه شیوع این ویروس می‌تواند یک امتحان برای ما باشد، گفت: ما باید راندمان کاری، بهره‌وری را بالا ببریم جهش تولید ایجاد شود.

▪️وی با اشاره به حضور پزشکان بدون مرز در کشور، گفت: همچنان که رهبر معظم انقلاب توصیه‌هایی در این خصوص داشتند حضور این‌ها در کشور می‌تواند موجب متضرر شدن مردم و امنیت ملی شود چراکه امکان این مسئله وجود دارد که بخواهند میزان تأثیرپذیری ویروس ناشناخته را در کشور بررسی کنند.

○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○
تلگرام :
@nahavand94
سروش:
https://sapp.ir/nahavand94
اینستاگرام :
https://www.instagram.com/bahramnia_ir
🌐سایت:
www.bahramnia.com

مطلب پیشنهادی

photo_2020-04-02_22-39-56

پیام تبریک و تسلیت “دکتر بهرام نیا” بمناسبت شهادت “سردار حاج میرزا محمد سلگی”

اناالله و انا الیه راجعون 🌷شهادت هنر مردان خداست جانبازان سرافراز ایران اسلامی ، نشان …

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس