قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

دکتربهرام نیا: اخلاق و شرع حکم می‌کند مردم با ترددهای غیرضروری سلامت جامعه را به خطر نیندازند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که از نظر اخلاقی و انسانی و شرعی همه ما باید هر کاری که از دستمان برمی‌آید به ویژه رعایت توصیه های پزشکی و کاهش ترددهای غیر ضروری را برای مقابله با کرونا انجام دهیم.

دکتر بهرام نیا در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به ضرورت توجه مردم به توصیه‌های پزشکی و ماندن در خانه، بیان کرد: برای جلوگیری از همه گیر شدن این ویروس و کنترل آن ستاد مقابله با کرونا به هموطنان توصیه داشته که از ترددهای غیر ضروری و مسافرت در شرایط کنونی پرهیز کنند. از لحاظ اخلاق و شرع نیز حکم بر این است که ما از ترددهای غیر ضروری پرهیز کنیم و با جامعه و هموطنانمان در کنترل این ویروس همکاری کنیم.
وی در ادامه اظهار کرد: توصیه‌ها بر این است که از هرگونه تجمع در این روزها خودداری شود. از نظر اخلاقی و انسانی و شرعی همه ما باید هر کاری که از دستمان برمی آید به ویژه رعایت توصیه های پزشکی و کاهش ترددهای غیر ضروری را انجام دهیم.
نماینده مردم نهاوند در مجلس تصریح کرد: افرادی که مشکوک به این بیماری هستند نیز باید خود را قرنطینه کرده و رعایت مسائل بهداشتی و درمانی را در اولویت قرار دهند. دولت نیز باید با جدیت به این موضوع ورود کند و امکانات بهداشتی لازم را در اختیار مردم قرار دهد.
وی در ادامه تاکید کرد: عوامل توزیع کننده نیز باید شرایط اقتصادی جامعه و سلامتی مردم را در نظر گرفته و از احتکار و گران فروشی خودداری کنند. بازی با سلامتی مردم ظلم است. مبادی نظارتی نیز باید با جدیت ورود کنند و از هرگونه تخلف در توزیع لوازم و امکانات بهداشتی جلوگیری شود.
🔸️🔸️🔸️🔸️🔸️🔸️
https://www.isna.ir/news/98121813812/
🔻🔻🔻🔻🔻🔻
تلگرام :
@nahavand94
سروش:
https://sapp.ir/nahavand94
اینستاگرام :
https://www.instagram.com/bahramnia_ir
🌐سایت:
www.bahramnia.com

مطلب پیشنهادی

photo_2020-04-02_22-39-56

پیام تبریک و تسلیت “دکتر بهرام نیا” بمناسبت شهادت “سردار حاج میرزا محمد سلگی”

اناالله و انا الیه راجعون 🌷شهادت هنر مردان خداست جانبازان سرافراز ایران اسلامی ، نشان …

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس